Březen 2010

Nemam náladu na psaní

22. března 2010 v 15:18 | Koňařka
Omlouvam se, ale teď tu nebudou články, nějak teď nemam náladu a chuť k psaní, nejspíš se tu objeví nějaký fotečky, ale novinky či podobně ne. Snad to pochopíte...

m
Photo by me!

Jsou tu!

19. března 2010 v 18:34 | Koňařka |  Dny na ranchi
Tak jsme se i my dočkali, od úterka si můžete číst na různých ranchím že přišli Breyeři. I mě přišli, byli tu už ve středu, ale na poštu jsme se dostali až dneska. Dneska jsem si taky uvědomila že každá objednávka má nějakou tématiku :). Moji první BH byli poníci, další Classici, narozeninový westerňáci, vánoční lehčí plemena( zameřený na anglii) a teď chlaďásci. Doteď jsem si to neuvědomila :). ALe teď už k objednávce. Přišla mi Bluebellka( jediná která dorazila do ČR v tomto kontejneru) a MW Drafti. Otevřela jsem krabici, koukal na mě papír( faktura) a JAH s Espritem + něco o Breyer Festu. Zatim jsem je odložila a vyndala obal ve tvaru kytičky kde byli MW Drafti, spěšně jsem je prohlídla a dala je na stranu. Hlavní co jsem chtěla vyndat byla Bluebellka, ona je prostě úžasná!!!rozkošná!!! Hned jsem se pustila do rozbalování a za chvilku byla osvobozená, celou jsem si jí prohlídla a zjistila jsem že je úplně v pořádku, bez škrábanců a že je ještě hezčí než na fotkách. Dala jsem Bluebell do stáje ke Kuchi a pustila jsem se do otvírání Draftíků. Všechny jsem si je prohlídla a řeknu vám že jsou nádherní. Pak jsem je uložila a šla ke koním(real)...... Když jsem se vrátila pustila jsem se do focení, fotky jsou jen ilustrační, popravdě řečeno jsou strašný!! ale zítra je nafotim líp. Začínam vymýšlet jméno pro MW chlaďásky, řeknu Vám pravdu, moc se mi to nedaří, ale zítra už to snad budu mít. Taky nevim jestli Bluebell nepřejmenuju, no uvidim podle toho jaký mě napadnou jména a dyštak bych sem dala anketku

P.S.: Zítra bude článek o tom co se dělo na ranchi, o příjezdu koní z pohledu ranche a o narození Bluebell


Aktualizace

13. března 2010 v 20:22 | Koňařka |  Ostatní
Tak jenom píšu že jsem zaktualizovala oblíbený stránky
Tohohle článku si nemusíte všímat ;)

Photo by me

Výstava na RU

13. března 2010 v 20:10 | Koňařka |  Ostatní
Nedávno jsem přihlásila Chexíka do výstavy na Ranchi Uršula , ta dneska začala.
Pokud se Vám Chexíkovi fotky líbí, tak hlásněte tady: http://ranch-ursula.blog.cz/1003/vystava-roku-2010

Moc děkuju!!!

Photo by me

BH jsou tu!!!

13. března 2010 v 19:55 | Koňařka |  Dny na ranchi
Jupí, dneska přijeli Breyeři do ČR!!! Breyer mánie začíná!!! V úterý dojede Bluebell a MW Drafti!!! Jupííí!! Ale představte si že přijela do ČR jen jedna Bluebell, Breyer jí TH nedal. Ale já měla štěstí a předobjednala jsem si jí jako 1. takže je moje!! Místo ní je prý Buttercup a prý i nějaký FF hříbátka tak uvidíme co z toho bude. Líbilo by se mi appaloosa FF hříbátko( ELCR mare + Weedo) a nebo FF hříbátko na moldu Fizze ( ELCR Mare a Chex) , ale třeba nebudou, uvidíme. Taky jsem nakoukla do e-shopu a o nevidim Esprit je DOČASNĚ VYPRODÁN!! Tý jo to je rychlost, ale nedivim se, je krásnej!!!

Bluebellka

Arabian Show Halters nejsou jen pro araby

12. března 2010 v 18:24 | Koňařka |  Dny na ranchi
Dneska přijedu domů a ve schránce vidim že máme něco na poště, hned mi bylo jasný že přišla Show Halterka od Lintith , kterou jsem vyhrála v poznávací soutěži u aji98. Většina z Vás navštěvuje WW Ranch tak jste jí určitě viděli, ale proč ten nadpis?? Já BH Tradi araba nemam, ale Lin píše na WW Artac že tyto ohlávky nejsou vhodné jen pro araby a jejich křížence, já musím jen souhlasit, Templíkovi strašně sluší, ale je problém z řetízkem který na něm nevypadá nejlíp( viz fotky).Původně jsem tuto ohlávku chtěla pro Templa ale vypadá na něm fakt zvláštně, tak jsem vyndala Mona a vualá!! Je na něm dokonalá!!! Už je jasný kdo jí na FD bude mít, ANO MONÍK!! Ale teď je tu problém s Templem, nesednou mu jen tak nějaký ohlávky, potřebuje buď přímo udělaný na něj, nebo parelky či podobný ohlávky jako je ta Show Halterka od Lin. Parelky máme ale ty nechci moc na FD používat, pak mě napadlo nechat si udělat ohlávku od někoho kdo má koně na moldu Templada, a nebo mu udělat vlastní. Já mam na FD ještě čas, jedu do Frýdlantu který je až v létě, tak si to můžu pořádně rozmyslet a uvidíme

Vidíte ten řetízek??? je to strašně zvláštní, ale jinak Templovi sekne!!
No neni na Monovi dokonalá??
Krása!!
Super!!
Omlouvam se za kvalitu fotek, ale venku je fakt strašně a doma mam špatný světlo :( chtěla jsem sem dát aspoň nějaký fotky, až bude hezky nafotim líp ;)

Jarní dess

7. března 2010 v 20:06 | Koňařka |  O ranči
A máme tu další dess, už je skoro jaro tak mi VIKY udělala nový jarní dess, moc jí děkuju!!! je strašně šikovná. Už se těšim až se uvidíme na FD, ale to do tohodle článku nepatří.
Jak se líbí dess Vám??

A tady ještě avatarek od Viky, moc děkuju!!!

4.-6.3.

7. března 2010 v 9:17 | Koňařka |  Dny na ranchi
-Jak jsem už psala dělala jsem arabskou ohlávku, o den dýl jsem se pustila do druhý. Bohužel ale nemůžu dát fotky, je zataženo a doma my to nevyfotí tu správnou barvu :/. Holt si musíme chvilku počkat, ale dneska to vypadá nadějně i když je sníh

-Včera bylo celý den ošklivo a sněžilo, ale to my nezabránilo vyjet si s kámošema na vyjížďku (real). Dost jsme si jí užili, po dlouhý době jsme si i zacválali. A když jsme se vrátili zpátky, tak jsme se pěkně zkoulovali :D

- Koníci včera byli jen chvilku na pastvě, jinak trénovali na hale, nebo byli v boxe. Ale dneska je pustíme na celý den ven, už neni chumelenice.

- Připravujeme se na FD Frýdlant, i když je to daleko, už rozmýšlíme koho vezmeme. Mamka mi dovolila tolik koní, kolik se mi vejde do kufru, tak to brzo vyzkoušim a uvidíme. Zatim jsou jistí: Winter, Templado, Bluebell + Kuchi( aby Bluebell nebyla bez mamči). Chtěla bych taky vzít Chexe, Weeda a poníky ( Cefa, Roxy) no a pak by byl skvělý Mon Gamin, ale u toho pořád nevim, má ho docela dost lidí, tak nevim jestli by měl šanci. Uvidim podle toho jak to bude s tim kufrem ;) Jako jezdce beru na 100% Lauru, Jane zůstane doma se zbytkem koní.
Jaký koně berete na FD vy??

- Jestli vydrží slunce, chtěla bych vzít ven Templa a možná ještě někoho na focení. Teď jedeme na vyjížďku( real) a kdyby bylo sluníčko po ní, tak neodolam a vezmu někoho ven fotit.

- Co bych ještě napsala, no asi je to všechno, tak končim :D

Photo by me

Nápad

4. března 2010 v 18:49 | Koňařka |  Ostatní
Tak jsem přemýšlela, že bych rozdělila naši stáj na více částí. CHtěla bych jí rozdělit podle velikostí - Mini Whinies Ranch Wild Horses, Stablemates Ranch Wild Horses, Classic Ranch Wild Horses, Traditional Ranch Wild Horses a Schleich Ranch Wild Horses. Ještě si to pořádně rozmyslim a uvidim. Co na to říkáte vy?

Photo by me

Novinky 1. - 3. 2.

3. března 2010 v 20:21 | Koňařka |  Dny na ranchi
- Dneska jsem se pokusila udělat ,,arabskou" ohlávku. Vzala jsem Moníka a udělala jsem základ ohlávky. Pak jsem se pustila do bambulek a přidělala je k ohlávce. Udělala jsem jí z bavlnek v zeleno-šedé kombinaci. Zítra sem vložim fotky, snad se bude líbit. Já jsem spokojená, na to že to byla moje 1.

- Začala jsem koníky přihlašovat do soutěží. První je Palio na NWR kde mam Temlada a zítra přihlásim i Mona. Potom mam ve výstavě u anity přihlášeného Chexe, potom je tu soutěž u kate kde je taky Chex. Potom bych chtěla přihlásit nějakou pěknou fotku do soutěže u Sii.

- Už se blíží Kuchiin porod, už jsme natěšený na hříbátko!!!

- Zítra bych chtěla koníky fotit a skočit do galanterky, abych si koupila nějakej materiál a zkusila něco vyrobit.

- Mamka dala příkaz k úhradě FD na 15.3.. Hurá!! Bude to super!! Jsem zvědvá jak budu vypisovat přihlášky :D , ještě nevim přesně koho vezmu, tak uvidíme ;)

- Začala jsem pokukovat po Peter Stonech, zaujali mě nějací ale v týhle várce né tolik, jsem zvědavá na další. Taky jsem koukala na moldy a je tam úžasnej mold poníka, fakt krásnej a roztomilej!! Potom se mi líbili moldy tažáčků a arabů a samozdřejmě i ostatní jsou super!!

No a to je asi všechno co chci říct, dyštak napíšu zítra

Photo by me!!

CM Competition - zrušena!!

1. března 2010 v 20:37 | Koňařka |  Ostatní
Bohužel musim zrušit CM Competiton, mam přihlášený 3 lidi ale časem to zkusim znovu a CM Competiton uspořádam znovu. Ti tři přihlášení budou automaticky přesunuti i do nové CM Competition (kiki.mich, kiiki a Horseen). Snad se příště přihlásí víc lidí.

Photo by me!

Palio na NWR

1. března 2010 v 20:26 | Koňařka |  Ostatní
Night Wind Ranch pořádá netradiční soutěž, je to dostih Palio di Siena. V tomto dostihu vyfotíte koně a jezdce, kteří jedou dostih, ale pozor bez sedla. Zatim jsem v tomto závodě přihlášená jen já a byla bych ráda kdyby se přihlásil ještě někdo, jinak by se bohužel závod musel zrušit :( .
Soutěží se dokonce i o věcné ceny a myslím že je to i skvělá zkušenost pro vašeho koně a jezdce.


Přihlásit se můžete do 5.3.

Photo by me!!

Sangria

1. března 2010 v 15:13 | Koňařka |  Ostatní
Tam jsem brouzdala po Ebay a našla jsem úplně božího Peter Stone arábka, jmenuje se Sangria. Škoda že ho nikdy mít nebudu, je fakt rozkošný!! Doufam že se mi někdy poštěstí mít aspoň nějakýho PS, dělá nádherný arábky!!

Photos is from EBAY