Duben 2010

Pozastavuji!

23. dubna 2010 v 18:27 | Koňařka |  Dny na ranchi
Nadpis mluví za vše, webové stránky RWH se pozastavují...

Jak už jsem některým z Vás říkala, že pro mě nejsou BH všechno, mam to spíš jako zpestření, pro mě jsou nejvíc koně a lidi od nich ( Viky - Katka ví :D ). No a momentálně jsem u koní docela dost, vzhledem k tomu že se závodní sezónou( který se mi neúčastníme) začíná i sezóna sena, je práce docela dost. Zatim se sice nesuší, ale seníky se připravujou až se seno přiveze( dneska jsme dělali podlahu v jednom ze seníků a pak do něj přenášeli balík sena, taky docela sranda :D hlavně když jsme málem zničili most :D viď Víťo :D) a domů chodim docela unavená, ale taky rozesmátá :D. Když nejsem u koní, dělam věci do školy a když nedělam věci do školy ani nejsemu koní, tak jsem radši na FB nebo na SSR než abych psala články. Časem by se tu mohlo něco objevit, ale max. to bude 1 článek za týden a i o tom docela pochybuju. Doufam že to pochopíte ;)

s Fatymkou
 s Fatymkou - klušeme :)

News

2. dubna 2010 v 11:22 | Koňařka |  Dny na ranchi
Mezitim co jsem nic nepřidávala, se toho moc nedělo. Fotit jsem taky nefotila(když počítam dnešek) protože když byl čas nebylo počasí a když bylo počasí nebyl čas. Ale to mi nevadí, prožila jsem zase skvělý dny u real koní ;) ( Viky  ví :D ).

Na ranchi se už normálně trénuje, Mon už byl i na prvních závodech v Krutěnicích, kde skončil jako 2. , v rozeskakování byl o trochu pomalejší než kůň před ním ;). Kuchi se věnuje Bluebellce, ale brzy už pojede ven na lehčí vyjížďku. Bluebell je hodný hříbátko, máme štěstí že neni jako SKS Vally :D. Templ trénuje drezuru, docela mu jde, na závody se chystáme příští týden. Chex hodně trénuje reining a je fakt šikovnej!! Weedovi jde spíš trail, už byl taky na závodech a umístil se jako 1.. U Classiců se toho tolik neděje, trénují, jezudí na vyjížďky ;).


Chex skončil 2. v NKR 2010( Nej kůň roku) u anity už nám přišla i výhra, je to krásná kokarda, stužka a kroucené vodítko. Moc děkujeme!!

v

Focení 2.4. 2010

2. dubna 2010 v 11:11 | Koňařka |  Fotogalerie
Dneska se udělalo hezky, tak jsem vzala nějaký koníky ven ;)


Ohlávky

2. dubna 2010 v 11:03 | Koňařka |  Má výroba
Jak jsem psala, vyráběla jsem arabský ohlávky, nedávno jsem taky udělala jednoduchou ohlávku pro Templa, tak tady jsou fotky